JW Timing Group LLC - Contractor License                6/30/2018 - 2:15 PM
               2018 SW AAU Region 18 - 6/28/2018 to 7/1/2018                
                             Elmer Gray Stadium                             
 
Event 51  Girls 400 Meter Dash 15-16 years old
=========================================================================   
    Name                    Year Team                    Seed     Finals    
=========================================================================   
Section  1                                                                  
  1 Claire Shirey             03 Lewisville, TX       1:00.56    1:00.71    
  2 Deveja? Wilson            03 Odessa, TX           1:03.71    1:01.97    
Section  2                                                                  
  1 Eryn Hill                 03 Frisco, TX           1:00.12      58.52    
  2 Chelsea Okusagah          03 Allen, TX              59.99      59.01    
  3 Jamila Thomas             02 Carrollton, TX         59.99      59.07    
  4 Kayden Barnes             03 Fort Worth, TX       1:00.03      59.61    
  5 Aja Wells                 02 Fort Worth, TX       1:00.41    1:00.44    
  6 Trinity Kirk              03 Desoto, TX           1:00.35    1:01.71    
Section  3                                                                  
  1 Makayla Tucker            02 Mc Kinney, TX          59.42      57.84    
  2 Logan Neely               03 Desoto, TX             59.94      58.34    
  3 Justyce Thomas            03 Dallas, TX             59.30      58.77    
  4 Danika Washington         03 Fort Worth, TX         58.64      58.78    
  5 Victoria Archie           03 Fort Worth, TX         59.78      58.86    
  6 Shariden Richardson       02 Mc Kinney, TX          59.73      59.09    
  7 Kendahl Tucker            03 Burleson, TX           59.50      59.81    
  8 Lacie Deboskie            03 Cedar Hill, TX         59.85    1:00.63    
============================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
Finals                                                                      
  1 Makayla Tucker            02 Mc Kinney, TX          59.42      57.84   3
  2 Logan Neely               03 Desoto, TX             59.94      58.34   3
  3 Eryn Hill                 03 Frisco, TX           1:00.12      58.52   2
  4 Justyce Thomas            03 Dallas, TX             59.30      58.77   3
  5 Danika Washington         03 Fort Worth, TX         58.64      58.78   3
  6 Victoria Archie           03 Fort Worth, TX         59.78      58.86   3
  7 Chelsea Okusagah          03 Allen, TX              59.99      59.01   2
  8 Jamila Thomas             02 Carrollton, TX         59.99      59.07   2
  9 Shariden Richardson       02 Mc Kinney, TX          59.73      59.09   3
 10 Kayden Barnes             03 Fort Worth, TX       1:00.03      59.61   2
 11 Kendahl Tucker            03 Burleson, TX           59.50      59.81   3
 12 Aja Wells                 02 Fort Worth, TX       1:00.41    1:00.44   2
 13 Lacie Deboskie            03 Cedar Hill, TX         59.85    1:00.63   3
 14 Claire Shirey             03 Lewisville, TX       1:00.56    1:00.71   1
 15 Trinity Kirk              03 Desoto, TX           1:00.35    1:01.71   2
 16 Deveja? Wilson            03 Odessa, TX           1:03.71    1:01.97   1