JW Timing Group LLC - Contractor License                 7/1/2018 - 1:21 PM
               2018 SW AAU Region 18 - 6/28/2018 to 7/1/2018                
                             Elmer Gray Stadium                             
 
Event 258  Girls 4x400 Meter Relay 14 years old
=========================================================================   
    Team                                                 Seed     Finals    
=========================================================================   
Section  1                                                                  
  1 Team Quest  'B'                                   4:50.10    4:14.10    
     1) Layla Jemerson 04               2) Myla Canty 04                    
     3) Taylor Washington 04            4) Sydney Mccallum 04               
  2 North Dallas Athletic Associat  'A'               4:28.71    4:18.16    
     1) Breck Quiroga 05                2) Camryn Reed 04                   
     3) Destiny Lewis 04                4) Reed Granger 04                  
  3 Team Quest  'A'                                   4:41.90    4:20.78    
     1) Kayla Watson 05                 2) Lauren Lewis 05                  
     3) Steveanna Hearn 04              4) Teran Rogers 04                  
  4 Mfbc Striders  'A'                                4:33.36    4:25.68    
     1) Aaliyah Crawford 05             2) Ariel Ross 05                    
     3) Ciar Webb 05                    4) Jehaila Mathis 05                
  5 Desoto Swift Track Club  'A'                      4:36.04    4:27.29    
     1) Alea Traylor 04                 2) Cadasia Sells 04                 
     3) Jaida Cole 04                   4) Kennedy Chaney 05                
  6 Outlaws Track Club  'A'                           4:29.31    4:37.63    
     1) Ayriana Lampkin 04              2) Daysia Gleason 04                
     3) Latoreia Perkins 04             4) Sanai Yarbrough 05               
  7 Top Speed Track Club  'B'                         4:43.31    4:46.80    
     1) Kyndall Davis 05                2) Samaja Neveaux 04                
     3) Samia Winfield 05               4) Taja Pace 04                     
Section  2                                                                  
  1 North Texas Jackrabbits  'A'                      3:57.51    3:55.78    
     1) Emma Hoang 05                   2) Ja'Liyah Patterson 04            
     3) Rachel Nelson 05                4) Viktorine Ngwube 04              
  2 North Texas Jackrabbits  'B'                      4:05.12    4:00.89    
     1) Amani Mason 05                  2) Camryn Mcphaul 04                
     3) Claire Schroeder 05             4) Destiny Jones 05                 
  3 Wildcat Youth Sports  'A'                         4:11.78    4:04.33    
     1) Aniyah Bigam 04                 2) Aniyah Kidane 05                 
     3) Caylynn Wisner 05               4) Mashaylee Jones 05               
  4 North Texas Jackrabbits  'C'                      4:05.86    4:07.79    
     1) Autumn Webb 04                  2) Kayla Johnson 04                 
     3) Kayla Salter 05                 4) Trinity Brown 04                 
  5 Top Speed Track Club  'A'                         4:10.10    4:09.71    
     1) Esther Daniels 05               2) Kennedy Mosley 05                
     3) Morgan Jackson 05               4) Taniyah Donerson 04              
  6 Ntx Razorbacks TC  'A'                            4:19.45    4:17.21    
     1) A'Naiya Fletcher 04             2) Camryn Vasher 05                 
     3) Ella Squire 05                  4) Josephine Anokye 05              
  7 Pleasant Grove Broncos  'A'                       4:18.47    4:33.96    
     1) Blessing Flower 04              2) Janyria Hollie 05                
     3) Kennedi Johnson 05              4) Makiya Jetton 05                 
============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  H#
============================================================================
Finals                                                                      
  1 North Texas Jackrabbits  'A'                      3:57.51    3:55.78   2
     1) Emma Hoang 05                   2) Ja'Liyah Patterson 04            
     3) Rachel Nelson 05                4) Viktorine Ngwube 04              
  2 North Texas Jackrabbits  'B'                      4:05.12    4:00.89   2
     1) Amani Mason 05                  2) Camryn Mcphaul 04                
     3) Claire Schroeder 05             4) Destiny Jones 05                 
  3 Wildcat Youth Sports  'A'                         4:11.78    4:04.33   2
     1) Aniyah Bigam 04                 2) Aniyah Kidane 05                 
     3) Caylynn Wisner 05               4) Mashaylee Jones 05               
  4 North Texas Jackrabbits  'C'                      4:05.86    4:07.79   2
     1) Autumn Webb 04                  2) Kayla Johnson 04                 
     3) Kayla Salter 05                 4) Trinity Brown 04                 
  5 Top Speed Track Club  'A'                         4:10.10    4:09.71   2
     1) Esther Daniels 05               2) Kennedy Mosley 05                
     3) Morgan Jackson 05               4) Taniyah Donerson 04              
  6 Team Quest  'B'                                   4:50.10    4:14.10   1
     1) Layla Jemerson 04               2) Myla Canty 04                    
     3) Taylor Washington 04            4) Sydney Mccallum 04               
  7 Ntx Razorbacks TC  'A'                            4:19.45    4:17.21   2
     1) A'Naiya Fletcher 04             2) Camryn Vasher 05                 
     3) Ella Squire 05                  4) Josephine Anokye 05              
  8 North Dallas Athletic Associat  'A'               4:28.71    4:18.16   1
     1) Breck Quiroga 05                2) Camryn Reed 04                   
     3) Destiny Lewis 04                4) Reed Granger 04                  
  9 Team Quest  'A'                                   4:41.90    4:20.78   1
     1) Kayla Watson 05                 2) Lauren Lewis 05                  
     3) Steveanna Hearn 04              4) Teran Rogers 04                  
 10 Mfbc Striders  'A'                                4:33.36    4:25.68   1
     1) Aaliyah Crawford 05             2) Ariel Ross 05                    
     3) Ciar Webb 05                    4) Jehaila Mathis 05                
 11 Desoto Swift Track Club  'A'                      4:36.04    4:27.29   1
     1) Alea Traylor 04                 2) Cadasia Sells 04                 
     3) Jaida Cole 04                   4) Kennedy Chaney 05                
 12 Pleasant Grove Broncos  'A'                       4:18.47    4:33.96   2
     1) Blessing Flower 04              2) Janyria Hollie 05                
     3) Kennedi Johnson 05              4) Makiya Jetton 05                 
 13 Outlaws Track Club  'A'                           4:29.31    4:37.63   1
     1) Ayriana Lampkin 04              2) Daysia Gleason 04                
     3) Latoreia Perkins 04             4) Sanai Yarbrough 05               
 14 Top Speed Track Club  'B'                         4:43.31    4:46.80   1
     1) Kyndall Davis 05                2) Samaja Neveaux 04                
     3) Samia Winfield 05               4) Taja Pace 04